| torA122022 a întrebat:

De ce maneliștii sunt atât de agresivi și urasc oamenii care asculta rock, metal etc.laughing am fost numită satanistă deoarece purtam un tricou cu Linkin Park.

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Zi mersi ca nu purtai tricou cu Iron Maiden laughing

| torA122022 explică (pentru StoicAnalysis):

Și prin aia am trecut

| StoicAnalysis a răspuns (pentru torA122022):

Eu ascult toate genurile de muzica ce rezoneaza cu starea mea de spirit pe moment, jazz, pop, rock, trap, phonk, rap, hip-hop, r&b, etc.
Trupele mele preferate de rock sunt: Guns n roses, Linkin Park, Ac Dc, Nirvana, Bon Jovi, si mai nou Ghost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza prejudecăților și a mentalității de turmă.

| cinevreulol a răspuns:

In primul rand, ei asculta piese despre cat de bogati is aia si cate femei au. 2 la mana, nu gasesc problema in a asculta rock, nici in biblie nu scrie ca este un pacat sa asculti, oh and btw, si eu ascult rock si metal.