| princebarbie11 a întrebat:

Cine credeti ca are vocea mai buna dintre :Selena Gomez, Ashley Tisdale, Demi lovato si Miley Cyrus

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

1.Miley Cyrus.
P. S: Nu e dupa preferinte, este dupa voce.
2.Demi Lovato canta si ea bine, dar live ii tremura vocea.
3.Ashley Tisdale, destul de bunicica, avand in vedere ca stie sa faca si live.
4.Selena Gomez... Sorry, e draguta, dar mult prea comerciala. In fiecare melodie, vocea ei suna altfel.
Oricum, toate 4 sunt dragute la prima vedere, dar live se vede totul. happy

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez clar fiindca vocea ei suna mai tare decat alui demi, ashley si urata de miley cyrus

| summergirl25 a răspuns:

Selena Gomez 4ever!

| summergirl25 a răspuns:

Uite top-ul meu:
1.Selena Gomez
2.Ashley Tisdale
3.Demi Lovato
4.Miley Cyrus
Sper ca te-am ajutat!

| roxypoxytoxyk a răspuns:

Miley sau Demi

| vi0uo a răspuns:

Miley Cyrus

| andreeaborb a răspuns:

Milei Cyrus.

| andreeaborb a răspuns:

Miley Cyrus

| andreeaborb a răspuns:

Miley.

| preetydiana a răspuns:

Selena e varza rau de tot (super comerciala) nu ca eu as avea o voce mai buna dar n-am ce zice (o am aproape ca a ei ) adica nu prea buna

| preetydiana a răspuns:

Selena e varza! miley sh demi sunt ff bune!

| mariamoni a răspuns:

Miley

| melaniadelia a răspuns:

Logic ca selena