| andreea23_1168 a întrebat:

Cine credeti ca, canta mai bine : miley cyrus, demi lovato, selena gomez, vanessa hudgens sau ashley tisdale?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Cred ca toate au ceva special si transmit cate un mesaj pozitiv... mie imi plac toate:X sunt frumoase si canta foarte bine.happy insa apropo de vanessa hudgens.ai auzit ca s-a despartit de zac efron.straight face imi pare foarte rau. le statyea foarte bine impreuna insa toate au un inceput... dar si un sfarsitstraight face te pup!:*

52 răspunsuri:
| b3Rb3cU a răspuns:

Miley cyrushappy

| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Demi Lovato

| asdfghjklmnb a răspuns:

1.Miley
2.Ashley
3.Demi
4.Vanessa
Selena nu stie sa cante are o fata atat de rotunda de zici ca a cazut un zgarie nor pe fata ei.Mai bine s-ar retrage din industria muzicala si sa nu se mai creada actrita ca nu are talent, joaca destul in fiecare zi crezandu-se ca are voce si ca e vedeta.

| geany1997 a răspuns:

Demi Lovato

| geany1997 a răspuns:

Apropo... sa stii ca Selena nu are voce... canta fals si vocea ei e facuta pe aclculatorwinking

| printz3sa a răspuns:

Demi sau vanessa

| Giulia_6293 a răspuns:

Toate canta in felul sau de frumos. Dar, parerea mea canta mai frms miley, are o voce faina si o viata nas\pha

| alexadrian09 a răspuns:

Selena Gomez pentru ca din reclamele cu fata intalneste lumea sau ceva de genu spune cei asa muzica in sine nu ca altii pun acolo niste versuri sa rimeze si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate canta bine in felul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo una cred ca Selena Gomeztongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine canta selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus si Demi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus si Demi lovato.

| mejustme444 a răspuns:

Miley

| denisab2 a răspuns:

Grea decizie, eu cred ca vanessa hudgens

| serjinioserjinio a răspuns:

Ashley

| notmonkeys a răspuns:

Niciuna laughing

| seby10 a răspuns:

Selena gomez

| andreea23_1168 explică:

Mie una imi place miley, demi si vanessalaughing

| Veronika13 a răspuns:

Sigur ca de Demi!
ea cinta sus si cinta jos!
e super1

| ManuelReky a răspuns:

Miley cyruswinking

| Bianca25 a răspuns:

Dupa parerea mea eu zic ca Miley. dar si celelalte canta foarte frumos.