| 1Florin1 a întrebat:

Cine cunoaste piesa? https://www.youtube.com/watch?v=FPitPM4ygrQ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la capoeira? Sunt multe filme in care apare asta.Filmul pe care-l cauti e cumva Only the strong ( http://www.imdb.com/title/tt0107750/ )? Imi pare rau, chiar nu stiu la care te referi...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Pe asta il cautam Mersi frateee

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gregor Salto - Para Voce Feat. Curio Capoeira
Era in comentarii.Cand nu stii o melodie dintr-un video, primul lucru pe care ar trebui sa-l faci este sa cauti printre comentarii ca poate a pus cineva intrebarea asta.Eu asa fac. Sper ca te-am ajutat!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai putin! Asta era piesa, nu? La care te referi? Nici nu m-am mai uitat la titlu...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu-i problema de piesa dar am vazut un film si am auzit piesa si mia sarit filmul in gand un film foarte misto si am crezut ca daca pun intrebare daca stiti piesa poate cineva va zice " aa da din filmu ala "

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Sti filmul in care se canta ff mult piesa asta? se practi un fel de lupta ca in video ii ff misto daca stii filmul plizz zi-mi...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Este un film in care se practica aseste lupte il sti?

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

E.s.t.e u.n f.i.l.m.i.n. c.a.r.e s.e. p.r.a.c.ti.c.a u.n. s.p.o.r.t c.a. i.n. v.i.d.e.o d.a.c.a.i.l.s.t.i. p.l.i.z z.i.m.i P.S D.o.a.r..a.s.a. m.a.l.a.s.a.s.a. s.c.r.i.u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta era filmul?

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Daa da-mi add pe Facebook pliz Florin Bud

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

Scuze...n-am facebook
Daca vrei pe yahoo messenger dar e cam demodat.

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Skype ai? ca eu nu am Mess laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

Din fericire, da.Iti trimit un mesaj pe privat.
PS: Nu-l am de prea mult timp si nu prea stiu sa-l folosesc.

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu unde ii privatu asta straight face lumineazama te rog!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

La profilul utilizatorului, jos, sub fotografie, de unde adaugi ca prieten, scrie ''Trimite un mesaj''.

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt by an voie sa iti trimit tie mesaj trimite-mi tu mie mesaj cu ID de la skype

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

ID-ul meu este livia_dinisor17
Trimite-mi tu mesaj ca eu nu stiu.

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi da voie robotelu ala sa iti dau mesaj da-mi tu mie cu ID de la skype.

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis cerere de prietenie accepto... si vorbim acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

Serios? Pai, nu-mi apare nimic. Unde ar trebui sa vad asta?

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

La " RECENTE" aacolo sunt cererile...

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

Trebuie sa descarc sau ceva? Stiu ca te tot bat la cap dar e prima data cand il folosesc.Deci, unde trebuie sa intru ca sa vad ce spui tu: Recente, Conversatii etc? Cat mai explicit, plzzz...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Nu, deci trebuie sa intri in skype si acolo iti arata Cauta, Skype home, Suna Telefoane. si mai in jos CONTACTE si exact langa RECENTE
la recente o sa iti apara cererea mea...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Acolo trebuie sa imi dai acc la cerere dupa ce ai dat acc dai sin nou pe CONTACTE cauti contul meu si dai un clik pe el apoi vezi ce mesaje iti trimit acolo ai o bara in care scrii si tu mie...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Sau mai usor uite adresa mea de Skype si dai acolo la " Cauta" ID: florin.bud. si de acolo iti dau acc si vb acolo...

| 1Florin1 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie cu 2 ". " florin.bud ( fara spatiu intre ". " )

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Florin1):

Lasa, mi-am facut facebook.Liv Minorra, da-mi tu add ca eu nu stiu care esti.Sunt multe profiluri cu numele tau.