| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Cine e mai bun si de ce?

Eminem-50cent
50cent-Puya
puya-Guess Who
Eminem-Si toti cantareti (+trupele)romane
Rihanna-Celine Dion
Rihanna-Madonna
Celine Dion-Madonna
50cent si eminem-toti cantareti trupele si canteretele romance.ramani
Andra-Madonna

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

1. Eminem pentru ca este mai implicat in muzica
2. 50 Cent - chiar nu ai de ce sa il compari cu Puya (parerea mea)
3. Guess Who - pune mai mult suflet decat Puya cand e vorba de muzica (parerea mea)
4. Eminem logic - nu cred ca se compara cu cineva din Romania
5. Celine Dion are o voce puternica si are multe hit-uri, a ramas in Istoria muzicii pentru vocea ei, dar si Rihanna canta bine. Deci cam amadoua...
6. Madonna, normal happy are o voce si un corp superb la varsta ei
7. 50 Cent, Eminem
8. Madonna

Cel mai bun Eminem pentru ca este renumit in lume, canta super, poate spune foarte multe cuvinte intr-un interval mic de secunde si arata si bine big grin

1 răspuns:
| Anyone2814 a răspuns:

Eminem, pentru ca e Eminem. Si il iubesc.