| Imperator a întrebat:

Alegeti intre 50Cent, Eminem, Puya

18 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Puya, oh yeee. E the best!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai dintre toti pe primul loc ar fi Eminem apoi Puya apoi 50Cent.
dintre - 50 cent si eminem - las alege pe eminem.
dintre - 50 cent si puya - las alege pe puya.
dintre - puya si eminem - l-as alege pe eminem.
Deci in concluzie imi place de EminEm laughing

| StiGGy a răspuns:

[Guess Who tongue] Niciunul dintre acestia, dar daca doar pe astia 3 ni i-ai dat, aleg Eminem

| Bylok a răspuns:

Eminem big grin

Dar tu?

| onlyketoops a răspuns:

Ns ...eu una ador hip-hop-ul (e viata mea) insa mie mi se pare ca Puya nu canta rap autentic.Imi place de Eminem, poate cel mai mult dintre toti artistii deoarece scoate mult mai multe melodii pentru fani spre deosebire de 50 Cent. Eminem & 2pAc 4ever!

| 2ochicaprui a răspuns:

Clar...50 Cent :X si Eminembig grin

Răspuns utilizator avertizat
| LonelyGirl01 a răspuns:

50 cent.

| Ana01_6575 a răspuns:

Eminem

| MyChemicalRomance a răspuns:

Eminem :Xlove struck:X
M&M
Marshal Mathers
cam asta big grin

| AlexL28 a răspuns (pentru MyChemicalRomance):

Pai cum? Slim Shady nu? Iar M&M la folosit putin si nu e prea asociat cu acest nume happy

| Andreeaa19 a răspuns:

Puya:X

| NewMechaa2001 a răspuns:

Ma voi sunteti incredibilirolling on the floor, ce cauta puya aici ma? manelistu ala?laughing
Eminem si 50 cent sunt printre cei mai buni rapperi din lume care au avut o viata grea si aceasta fiind sursa lor de inspiratielaughing! omuleee eu nu pot sa va inteleg!

| Imperator explică:

Si eu tot Eminem! big grin

| cornel_5486 a răspuns:

Eminem si puya

| RobertRby93 a răspuns:

Eminem fara dar si poate!

| Ru_6428 a răspuns:

Puya love struck

| Dobrin_DarknessBlack_1995 a răspuns:

Clar ca eminem ajunge campion!