| anonim_4396 a întrebat:

Cine il iubestepe justin bieber?love strucklove strucklove strucklove struck

38 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Handicapatii!

| cristianorudi7 a răspuns:

M

| pwp a răspuns:

Tu!love struck

| Laura a răspuns:

Idiotii cu gusturi proaste.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Nici mă-sa

| Doddel a răspuns:

Tu

| Doddel a răspuns:

Nici masa nu-l iubeste pe ala da' noi.

| DEBrown a răspuns:

BA FRATILOR, 100 de intrebari pe zi numai despre Justin Bieber? E un mare cocalar si a devenit obsesia multora dintre voi! Get a life!
E un rahat cu ochi pe scurtlaughing

| RXN a răspuns:

De ce-as iubi un om pe care nu l-am vazut in viata mea si pe care nu-l cunosc? Intreb si eu ca prostu'.

Răspuns utilizator avertizat
| Aleeeeeeee a răspuns:

Cred ca majoritatea adolescentelor, eu nu il iubesc dar nici nu il detest.

| xjustfearless a răspuns:

Nu il iubesc. laughing
dar imi place cum canta...

| Biby a răspuns:

Bleah! nici eu!rolling on the floorlaughing

| madalicious a răspuns:

Eu nu-l iubesc. Il detest.winking

| missReckless a răspuns:

Clar, nu eu.

| Lαααα a răspuns:

Gaylaughing

Hai bagati stupid fane de c****tlaughingPardonstraight facelaughing

| Saya a răspuns:

Mi se pare ca mai toata lumea a facut o pasiune temporara pentru acest cantaret, a innebunit populatia feminina < de 14 anihappy

paa

| NoName123 a răspuns:

Eu

| Alexandra_3484 a răspuns:

Io da laughing)

hai sa vad cate "stupid" primesc!

| Daviiiiiid a răspuns:

Ce n-as da sa-l vad ...prin gunoaie rolling on the floor

| Jazzooohs a răspuns:

Lesbiencele.dăăăăă?

app schimba-ti numele ca era sa te confund cu NOname cea adevarata... straight face m-am speriat cand ti-am vazut avataru, am crezut ca e al ei.

| Dee0tzaA a răspuns:

Eu clar nulaughingKum as putea sa il iubesc cand se vede clar ca deja il iubesti tu. Poate dupa aia ma bati din gelozielaughinglaughingSa ma anunti cand ai nunta:*! Casa de piatra!rolling on the floor

| vm_8252 a răspuns:

Mămica lui care l-a făcut!

| Tasya05 a răspuns:

Eu il ador!

| Sowhat_2126 a răspuns:

Maimaiesmug E fanu' no1'!\m/
Pentru toate fetitsele astea obsedate cu gay.pardon baaiatelu asta va dau un sfatwinking:
GET A LIVEE! :*
La cate intrebari puse de osedate de genu' tau cu"Cine are numarul lui Jb? sine are id'ul lui Jb?" rolling eyes oh god. Voi chiar nu aveti ce sa facetii?
Iaasmug sa vad cate obsedate de Justin Biberon dau stupidsmug =d>

| Sixx a răspuns:

Pentru ce sa asculti justin burete-n cur? mai bine mi-ar cadea un **** in cap ca tot aia e senzatia...

| Lalala a răspuns:

Eu...:Xcanta super si e frumosbig grin:X:X:X:X

| Anchyy18 a răspuns:

Eu iubesc doar vocea lui si ochii:X

| davidwarner a răspuns:

Il simpatizez, imi place cum canta, dar nu e preferatul meu.