| Gumiţă a întrebat:

CE este un,, Justin Bieber,,?

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E o noua marca de laxative

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Un papusel.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Justin Bieber=o fetita cu par scurt care se crede baiat din cauza ca mama lui nu i-a spus la nastere ca e neutru de fapt. Asa ca si el e destul de confuz. El cica e mare vedeta si canta...mai degraba ofera boli de ureche...

| TwixulDrept a răspuns:

Un extraterestru care cica ar canta niste melodii pe care le poti asculta cand ai urechile unfundate. Instantaneu de la vocea lui ti se desfunda si voila... o intrebuintare pe care o are Bieber.

| HepiBăluns a răspuns:

Boy: baby...
Girl: don`t baby me. We`re done.
Boy: baby...
Girl: seriously?
Boy: baby
Girl: R u retarded?
Boy: Noooo
Girl: Did you rly just respond with justin bieber lyrics as I`m breaking u. -__-

| DudăIamPanda a răspuns:

Din cate am auzit un faggot? :O

| Redbulă a răspuns:

Un cos de gunoi.

| Armaghedon7 a răspuns:

E chipul lui pe prezervativele durex... oare de ce?thinking

| NoNameo a răspuns:

Justin Gayber? E un gay toata lumea stie doar asculta o melodie de a lui zici ca e un tip care sta pe wc se screme si urla tare baby baby...

| Kirby a răspuns:

Justin Bieber este un om cu un castron pe cap care canta de si musca lesina.(in sensul rau).

| wolder a răspuns:

Ceva cu un mop pe cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chestie d-aia...stii tu...Pff intreaba-l pe iubitul lui.

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Un porc cu peruca

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Justin bieber este un porc cu peruca care va fi taiat de craciunbig grin

| fly4love a răspuns:

Saracutul boy! ce aveti cu el! a ajuns si el vedeta dupa o zi la alta! mai sunt si romance ca el! de ex: alexandra stan... inna! ce mai vreti! are si el talent ca oricare altul!

| LikeMe a răspuns:

Definitie: Justin Bieber este un om dereglat mintal care a tradus manelele in engleza

| Alisiaalisia2 a răspuns:

Justin este cel mai bun cantaret laughing)

| tweety2595 a răspuns:

Pai un Justin Bieber este un om care canta foarte frumos.