| anemona3000 a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe despre plecarea lui Zayn Malik din One Direction. am cautat pe niste site-uri dar nu i-am inteles decizia.1D never be like before

7 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca a facut parte dintr-o trupa de **** in toti acesti ani si vrea sa isi deschida o cariera in brutal death metal.

| DresorDeWC a răspuns (pentru nda):

Nici nu-mi imaginez cum vor face alea, cand nu va mai exista trupa aia laughing

| SimoonaD a răspuns:

Vrea mai multa liniste in viata.Se pare ca situatia intre el si ceilalti membri era cam tensionata in ultima vreme; pe langa asta si'a inselat si prietena/logodnica. Unii sustin ca el vrea sa se lanseze intr'o cariera solo,, a si fost vazut merg la un studio pentru inregistrari.Desi a zis ca vrea o pauza, se pare ca vrea o cariera solo.

| Katherine20 a răspuns (pentru SimoonaD):

Nu a înselat-o straight face El a scris clar pe Twitter că asta nu s-a întâmplat niciodată și a fost doar o neînțelegere.El este fericit împreună cu Perrie love struck

| Katherine20 a răspuns (pentru SimoonaD):

Nu se știe chiar sigur, dar el a spus că vrea să ia o pauză de la celebritate. Însă circulă zvonuri că ar fi fost forțat să părăsească trupa...

| anemona3000 explică (pentru SimoonaD):

De ce este o situatie tensionata intre ei? pentru ca pe site-ul lor scria ca el va gasi mereu prieteni in baietii din noua trupa One Direction