| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune tot ce stiti despre Zayn Malik?

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Creatia lui Dumnezeu.

| kidutzaDara a răspuns:

Zain Javadd „Zayn" Malik[98][99] s-a născut pe 12 ianuarie 1993 (20 de ani) în Bradford, West Yorkshire, Anglia.[100] Tatăl său, Yaser, este de origine pakistaneză, iar mama, Tricia Malik (născută Brannan), este engleză. El are o soră mai mare pe nume Doniya și două mai mici: Waliyha și Safaa.[94][101] Malik și-a petrecut copilăria în East Bowling,[100] unde a studiat la „Lower Fields Primary School" și apoi la „Tong High School".[102] Datorită originii sale mixte, el nu s-a încadrat în primele două școli, declarând că după ce s-a mutat la vârsta de doisprezece ani a început să fie mândru de aspectul său.

La audițiile pentru concursul The X Factor Malik a declarat: „Eram în căutarea unei experiențe".[103] El a menționat că a fost influențat de muzica urbană, în special de R&B și rap.[95][103] La fel ca și ceilalți membri ai formației, el îl consideră pe Bruno Mars un „colaborator de vis".[104] Malik este dependent de fumat; la sfârșitul anului 2011 și-a exprimat dorința de a renunta la acest viciu.[105] Malik este musulman, iar la un moment dat a scris pe contul său de Twitter: „La ila ha ill lalla ho muhammed door rasoolalah", expresie cunoscută ca o declarație de credință în rândul musulmanilor care se traduce: „Nu există alt Dumnezeu în afară de Allah, iar Mahomed este trimisul lui Allah."
Iar chesti pe care le consider destul de amuzante:
1. Ii place enorm sa se joace cu parul lui Harry (Currly Head)
2. Are un dans foarte amuzant cand este beat. (Au declarat colegii lui din trupa)
3. "Nu voi rani niciodata o fata. Le respect mult prea mult" (spune Zayn Malik)
4. "Daca Harry era o fata, as iesi cu el" (Spune Zayn)
5. Zayn nu stie sa inoate, dar daca iubita lui ar fi p cale sa se inece, el ar sari in apa sa o salveze.
6. Daca el ar fi o fata, s-ar casatori cu Liam.
7. Baietii din trupa adora, sa se uite la Zayn cand doarme "Doarme in niste pozitii absolut adorabile" (spun baietii)
8. Lui Zayn ii plac fetele cu parul saten si lung.
9. O data Zayn a intrat intr-o toaleta a femeilor in aeroport, iar incapere era plina. (Cel mai rusinos moment, declara Zayn)
10. Cel mai frumos sarut pentru Zayn, ar fi acela pe acoperis la asfintit.
11.Îi este frică de întuneric
12.Îi plac oglinzile
13.Îi plac copii mici
14.Momentan este întrr-o relaţie cu Perrie Edwards
15.Are un câine pe nume Boris
16.Din trupă se înţelege cel mai bine cu Niall
sper ca te-am ajutat...

| mihaiASD a răspuns:

E gay.

| DianaSweetSel a răspuns (pentru mihaiASD):

Mai taci!

| kidutzaDara a răspuns (pentru mihaiASD):

Nu e gay. Daca ar fi gay nu ar mai fi intr-o reletie cu Perri!