| anachirita1999 a întrebat:

Cine imi spune un site in care poti cinta cintece in limba romina karaoke

6 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Cauta pe Youtube.
Scrie numele melodiei si dupa karaoke.

| BiaIoana98 a răspuns:

Putin de acord cu rotalvoiV, nu stiu prea multe detalii dar e o aplicatie pentru telefoane, tablete nu stiu sigur daca si pentru PC-uri ce are lagatura cu Vocea Romaniei.Iti arata clar cum trebuie sa canti, multe chestii si da in cateva cuv:da, faci Karaoke.Scz cautabig grin sau voi reveni probabil cu un raspuns in cateva ore.

| London14 a răspuns:

Poti cauta pe youtube direct melodia si apoi sa scrii karoke. Ex. Antonia Jameia karaoke. Funda?

| rotaloiV a răspuns:

Chiar e necesar sa poluezi fonic? Iti sugerez sa intri pe YouTube, sa asculti ce-ti trece prin cap si sa nu mai intrebi asa ceva pe TPU.

| anachirita1999 explică:

Eu zic de un site

| anachirita1999 explică (pentru anachirita1999):

De exemplu ca acesta sa nu fie in engleza cintecele ci in rominahttp://www.karaokeparty.com/en/battle_info/8142890