| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine sa fac rost de albumul complet a lui Nicolae Ciubotaru-Lume draga, lume? Va rog mult, ca am cautat tot internetul si nu am gasit acest album complet si nici rude sau prieteni nu am la Chisinau, sa pot sa-l cumpar. Daca puteti sa ma ajutati, astept raspuns.

1 răspuns:
| dya00 a răspuns:

Ai putea sa te duci la cineva care sa ti-l descarce de pe calculator pe CD(sau sa-l descarci chiar tu, si te rog nu ma intreba cum).