| GaByTzU_4919 a întrebat:

Cine stie de unde pot descarca noul album cu bug mafia :d

Răspuns Câştigător
| Bogdybgd a răspuns:

Salut frate, în primul rand vreau sa îti spun RESPECT pentru că asculti B.U.G. Mafia, si eu am crescut cu muzica lor.
În al 2-lea rând vreau să te anunţ,cu părere de rău că albumul lor,nu a aparut nicaieri, deocamdata, tot ce poti sa faci este sa intrii pe www.bugmafiaoficial.ro şi să vezi acea bombă care stă să explodeze,ei bine când va exploda, albumul va fi lansat, si poţi sa intri si pe bugmafia93.ro să te inregistrezi si sa vezi cum se discută pe formum.PACE!

1 răspuns:
| Darkus a răspuns:

A aparut aici www.muzica123.com dai la albume si vezi"""!