| Chrish a întrebat:

Cine stie trupe / formatii sau cantareti care knta in engleza si sunt romani?

Răspuns Câştigător
| Anndi98 a răspuns:

Deep central.thinking asculta Green day - boulevard of broken dreams si spune`mi cum ti se parewinking

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Inna,Alexandra Stan,Deep Central, Andreea Balan, Andreea Banica si mai muuuuulti.Mai nou APROAPE toti artistii romani au luat-o pe limba engleza.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Connect-r,puya,corina (no sleepin`)inna,andra,andreea banica, smiley, deep central.

| DjKatalyno a răspuns:

Connect-R happy