| dellu a întrebat:

Cine vine la Rockstadt anul asta?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afli de aici:
http://www.rockstadtextremefest.ro/index.php/en/

| dellu explică (pentru anonim_4396):

HAhaha, ma refeream la public. Cine vine la festival, nu cine concerteaza.

| Lina1993 a răspuns:

Eu happy

| xFaBu a răspuns:

Eu,ai sa ma vezi cu o vesta de thrasheri cu logo simplu pe spate cu UnleasheD, nu evita sa intrii in vorba cu mine ca sunt prietenos laughing

| dellu explică (pentru xFaBu):

big grin da-mi facebook-ul tau sau ceva, ca eu trebuia sa merg cu cineva care nu mai vine, si mi-e urat sa merg chiar singura

| xFaBu a răspuns (pentru dellu):

Necro FaBu, ne vedem pe facebook! \m/ apropo nu am prietena laughing

| xFaBu a răspuns:

Ce nume ai pe facebook? ca nu dau accept la oricine.