| ihacoswhy a întrebat:

Cine vrea sa vina Saint Asonia in Romania? Probabil nici n-ati auzit de trupa asta. Doar in caz ca sunteti fani Three Days Grace/Adam Gontier.

3 răspunsuri:
| Anonimă1666 a răspuns:

Eu aș vrea să vină. Sunt fană Three Days Grace si Adam Gontier..Three Days Grace nu mai e la fel de cand a plecat Adam, chiar imi pare foarte rau ca nu mai e in trupă. Măcar acum e în Saint Asonia, ar fi frumos dacă ar veni in România.

| Daredevil1998 a răspuns:

Ba de TDG am auzit da de sonia aia nu...lumineaza-ma

| ihacoswhy explică (pentru Daredevil1998):

Pai, stii ca Adam Gontier a plecat din TDG in 2013, nu? In 2015 si-a format alta trupa numita Saint Asonia si au deja un album.