| robibas a întrebat:

Credeti ca am sanse ca star rock daca stiu sa cant la chitara la tobe si am o voce foarte tare?

Răspuns Câştigător
| zapa1 a răspuns:

Daca ai noroc
adica u poate stii sa canti, dar daca nou(ascultatorii) nu ne place degeaba...

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Mai nu e chiar asa de usor, cum a spus si @Gameshell, trebuie sa muncesti, si sa nu devi star rock peste noapte, usor usor, adica poate stii sa canti si la chitara si la tobe, dar depinde si foarte mult de vocea ta(asta daca vrei sa fi solist) pentru ca mie una, daca nu imi place vocea solistului din trupa respectiva, poate sa fie si solo-uri de chitara gramada, nu, nu imi place.Pentru mine vocea solistului conteaza, si chitaristi, dar in principal vocea solistului, si bineinteles, cu munca vei ajunge sa iti atingi visul.
Oricum ti-am spus, depinde ce vrei sa fi.tobosar,chitarist sau solist...la chestia cu cantatul ti-am spus cum sta treaba...in rest.multa munca

Succes!happy

| Andruza a răspuns:

Daa de ce nu

| Rucky a răspuns:

Cata modestie laughing

| DMV a răspuns:

Daca increderea ta in sine ar fi justificata nu ai pune aceasta intrebare

| xCăpşunici a răspuns:

Depiinndeee

Nu te flata singur/a

| Gameshell a răspuns:

Deci practic trebuie prima oara sa o iei pas cu pass nu devii peste noapte Rock star laughing
Trebue sa iti faci o trupa faci repetitii
va faceti Melodiile voastre si incepeti usor sa va aratati lumi talentelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca muncesti.