| anonim_4396 a întrebat:

Salut deci laughing luni trebuie sa ii cant unei fete si vreau ceva in romana sau engleza (de preferat romana) si nu stiu ce melodie adica vreau ceva care suna extraordinar si fara instrumentele muzicale (chitara tobe), doar din voce, dau funda plz! si daca se poate sa fie si mai vechebig grin

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Daca sta la bloc sa te duci pana in ora 22 - ca te ia politia pentru deranjarea ordinii publice - cred ca si daca sta la casa - ha ha ha