| Irina_9928 a întrebat:

Cu ce program pot taia o parte dintr-o melodie?
Fundahappy

14 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Soft uri de editat sunt zeci unele mai profi altele mai putin dar cel mai simplu si la indemana (banuiesc ca ai nero instalat) este NERO EDIT AUDIO foarte simplu faci ce vrei cu melodia respectiva
succes

| Cretaker a răspuns:

Magix Music Maker
Sony Vegas
Fruity Loops Studio
Ableton Live
Soundforge

| Alee_9909 a răspuns:

Audacity si mai poti sa si inregistrezi muzica cu el. funda?

| Tipu` a răspuns:

Poti incerca cu movie maker :D
sau mp3 cutter :D
http://www.brothersoft.com/mp3-cutter-download-160475.html

| Andrew_8561 a răspuns:

Pai e foarte simplu lodik COOL EDIT PRO cu programu asta cel mai PROFI program de editat muzica. faci ce vrei mixezi remixezi inregistrezi asta se foloseste la studio si crede-ma ca stiu eu si Am doar 14 ani.si remixez piese fac videoclipuri etc etc

| gwen4u5 a răspuns:

Cu Mp3 Cut - Cel mai simplu

| anonimlove a răspuns:

Virtual djbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MP3 Cuter care il descarci de aici: http://download.chip.eu/ro/MP3-Cutter-1.2_1301705.html sper ca te-am ajutat