| RocKerTaMikkkaOoO a întrebat:

Cui ii plac melodiile lui Evanescence sau a trupei Black Veil Brides?

Răspuns Câştigător
| Crickett a răspuns:

Hey! EVANESCENCE FTW! Dupa cum iti poti da seama ai nimerit o fana Ev.Amm tu ai pus aceasta intrebare ca sa afii ceva despre trupe sau esti fan al acestora si vrei sa vorbesti si cu alti fani? Sincer nu stiu cine sunt Back Veil Brides, asa ca daca stii tu ceva te-as ruga sa impartasesti si cu mine cunostintele tale.happy

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Te crezi rockerita daca asculti Black Veil Brides? rolling on the floor
Evanescence da, sunt ok.
Bafta

| Kesariona a răspuns:

Euuuu.Le ador pe ambele;]

| 985436982 a răspuns:

Evanescene nu ascult deloc, iar de la BVB imi place o singura piesa, A Devil For Me.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Faine amndoua trupele.la evanescene este mel bring me to life si la black veil brides este mel perfect weapon si knives and pens