| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cine compune melodiile pentru Black Veil Brides?Cine srie versurile?

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Melodiile pentru Black Veil Brides le compune Andy, cateodata cu Ashley ( cele noi ), dar cele vechi ( Savior, The Morticians Daughter ), le compunea doar Andy. happy
Bvb Army \m/

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Un boschetar pe shrooms.

| DontCloseYourEyes a răspuns:

Andy Six a scris Morticians Daughter pe cand avea 16 ani; inainte ca Black Veil Brides sa fie impreuna. De asemenea Marticians Daughter a postat melodia rock dar nu a sunat la fel.
Asta e tot ceea ce am putut gasi... Sper ca te-am ajutat big grin

| Robertyz a răspuns:

Din cate am auzit parca Andy Biersack scrie versurile happy A.k.a Andy Sixx

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Vreau sa stiu cine a compus versurile melodiilor :fallen angels, the legacy.rebel love song (macar astea).cel mai bun are funda

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Toate melodiile noi le compune andy sixxwinking

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru Love_Magdi_1994):

Daca imi zici unde ai gasit informatiile astea iti dau fundawinking

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Scuze nu pot sa iti zic pentru ca mi-a spus o fata sad