| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Skrillex si Ellie Goulding? La primul dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Skrillex are melodii tari, dar de la Ellie Goulding stiu decat o melodie, doua, si nu mi se pare cine stie ce.

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Ce melodie iti place de la Skrillex?

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Mie imi place si Bangarang si Kyoto si Make it bun dem happy Skrillex e idolul meu! Sunt cel mai mare fan, ma poti intreba orice despre el happy Astept intrebarilaughing

4 răspunsuri:
| mellamela23 a răspuns:

Skrillex cel mai tare, ma poti intreba orice despre el. Ellie este o cantareata de muzica indie, o voce miraculoasa.