| komadechips01 a întrebat:

Cum a devenit Justin Bieber faimos? adicăă... un "pui" ca el?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Nu ințeleg de ce toată lumea face mișto de acest băiat simpatic și talentat care se intitulează Justin Bieber. La urma urmei, băiatul a ajuns unde este, pe meritul lui, n-a omorât pe nimeni, n-a dat mită la nimeni și are priza la puștoaice si puștani de vârsta lui. La inceput era un nimeni, fara arfe si figuri și-și posta videoclipuri pe youtube, până l-a observat Usher. Nici acum nu mi se pare ca are nu știu ce arfe si figuri. E o persoana obișnuita care reacționeaza ca și cum ar reacționa orice altă persoana care ar fi in situația lui, la faima lui. Îți dai seama câti fani de 15-16-17 ani are...e și normal să se comporte puțin mai mult cu aroganță. Sincer, nu este cel mai bun cântăreț din lume, dar nici cel mai slab. Nu merită atâta ura din partea publicului. Aceia care spun că îl urăsc, sunt invidioși. Ascultă altceva daca nu-ți place de el. Nici mie nu-mi place Justin Bieber, chiar deloc, chiar mai bine aș asculta cum zgârie cineva tabla...dar asta nu înseamnă că mi-e ciuda pe el si incep să-l vorbesc de rău, e viața lui!
Dăh, la dracu cu ele diacritice, că m-ai innebunit, dar am zis să fiu și eu TRENDY

| MrAngelus a răspuns (pentru Shatteredx):

Epic! de acord cu tine

| Shatteredx a răspuns (pentru MrAngelus):

Multumesc, stiam ca sunt eu bun de ceva!

| rebelmonk a răspuns (pentru Shatteredx):

De-aia are numai dislike-uri peste tot hai ma fii serios cum sa asculti versuri de viata sa zic asa cand el e un copil...si fii serios sunt atatia oameni cu cap care s-au uitat "peste talentul lui" si din toti mai prost e usher de ce? e logic l-a promovat a intrat iar pe piata muzicala.

| Shatteredx a răspuns (pentru rebelmonk):

Ce sa facem, nici pe Iisus nu-l iubeste toata lumea.