| iluminous a întrebat:

Cum credeti ca " au compus " cei de la BUG MAFIA melodia CELEBRII ANONIMI? sunt curios de raspunsurile voastre. vreau sa vad daca mai are cineva aceeasi parere ca si mine

4 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

"Spală bani, spală sânge, spală urme de câini
Şi spală creiere să poată să se spele pe maini
Sunt peste lege şi politică, direct în vârf"
Versul asta ma face sa ma gandesc la un videoclip cu Demascarea industriei Muzicale, dar daca ar fi sa spun despre suflete vandute diavolului, nu stiu daca i-as baga pe Bug Mafia in aceeasi oala.
Nu cunosc trupa prea bine, ma limitez la raspunsul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca mai intai s-au inspirat de undeva, apoi au scris niste versuri care sa se potriveasca cu ideile lor, apoi au facut "retusuri" la versuri.Cam asa cred ca au compus baietii de la B.U.G. melodia "Celebrii anonimi".laughing
Bine, e logic ca asa au facut.Acum nu stiu ce a fost in capul lor cand au gandit melodia.

| iluminous explică:

Hai sa fim seriosi.nu e nici macar apropiat de realitate raspunsul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iluminous):

Pai daca tu stii care a fost faza, de ce nu ne spui?
Vad ca stii care e "realitatea".