| orlando_7324 a întrebat:

Cum ma logez pe Metin2? Multumesc!

5 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Kkk
...Pai...
1.Trebuie sa te inregistrezi pe www.metin2.ro
2.Descarci jocul
3. Te loghezi
Pai dupa ce ai instalat jocul metin2 o sa-ti apara o iconita cu metin2. Dai clik pe ea si zice sa selectezi severul si ch. Alegi ce ch si ce sever vrei si scrii numele si parola. Dupaia alegi caracterul(sau iti faci un caracter)si dupa aceea pti sa te joci

Succes! Sper ca te-am ajutat :D

| Madalina_6514 a răspuns:

Buna.pai mai intai trebuie sa-ti faci cont.sati vina mailul de confirmare si apoi te poti loga in joc.si pe site. sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum?

| Theseus a răspuns:

Pai...
mai intai trebuie sa ai cont daca n-ai intri pe www.metin2.co.uk si te inregistrezi
apoi descarci jocul
dupa aceea il instalezi si intri in el
o sa vezi ca trebuie sa alegi intre 2 servere alegi si u unul din ele
alegi pe urma chanelul 1, 2, 3, 4 (nu este nici o diferenta intre chanele doar ca pe unele din ele sun mai multi playeri
apoi bagi id si pass si te-ai logat
daca ai facut logarea iti alegi un taram (rosu, galben sau albastru) si iti creezi caracterul

SUCCES LA JOK

Sper ca tea-m ajutat

| Miu_Ionut_1971 a răspuns (pentru Theseus):

Scria acolo la ID si eu am pus email-ul meu dar nu mergea sa scriu mai departe pana la yahoo am ajuns si scria acolo ca parola sau numele nu merg

ma ajuta cineva?