| andreea000111 a întrebat:

Cum o cheama pe Inna de unde este si cati ani are?

7 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Inna (n. Elena Alexandra Apostoleanu pe 16 octombrie 1986 în Mangalia, România) este o cântăreață de muzică dance și house din România.

| bObby123 a răspuns:

Inna (n. Elena Alexandra Apostoleanu pe 16 octombrie 1986 în Mangalia, România)[4] este o cântăreață de muzică dance și house din România. A început să colaboreze cu echipa de producători Play & Win în 2008, an în care a fost lansat și primul său disc single, „Hot",[4] piesă ce a ajuns pe primul loc în clasamentele radio din România, Bulgaria, Polonia, Rusia, Ungaria, Turcia și Grecia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ro.wikipedia.org/wiki/Pagina_principală

| Patry908 a răspuns:

Exista o chestie numita google, unde poti accesa alta chestie foarte interesanta numita wikipedia, unde poti gasi raspuns la aproape tot ce te macina, asta doar asa in caz ca nu ai stiut. Nu ma mai obosesc sa iti spun cum o cheama si nici nu stiu de ce m-am mai obosit sa mai scriu si raspunsu asta...in fine daca tot e facuta treaba...

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Numele ei este Elena Alexandra Apostoleanu
Este nascuta pe data de 16 octombrie 1986(26 ani)
Este din Mangalia, Romania
Originea ei este Romana...
Fundita?

| Sw3eTy3 a răspuns:

Nume:Apostoleanu Elena Alexandra
Este din Mangalia si are 26 ani... funda?batting eyelashes

| gabriela2012 a răspuns:

Elena Alexandra, Mangalia, 22 funda