| JustBeHappy a întrebat:

Cum poate cineva sa asculte asa ceva?
http://www.youtube.com/watch?v=eki_yY1srnA
AStea sunt numai zbieraturi urate care imi dau fiori, rockari posedati.
Dar asa ceva?
http://www.youtube.com/watch?v=p5JJy8Z4dNM
Asta e un mos nebun.
Si asa ceva?
http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE
Si asta e un rockar stupid care se crede smecher.

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Tu esti intreaga la mine? (banuiesc ca esti fata)
Uita-te mai fetito la avatarul tau apoi vino si critica muzica buna. Ozzy Osbourne e o legenda a rockului, Children of Bodom una dintre cele mai bune trupe de death metal, iar de Bon Jovi ce sa mai zic. Iar o legenda.
Am mai vazut o intrebare cu prosti d-astia carora nu le place rockul si il critica desi habar nu au ce vorbesc. Traieste in prostia ta fetito!

20 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

JustBeHappy, nu exista "zbieraturi", doar oameni care nu le pot intelege.
Ozzy Osbourne este "online" din 1968, asa ca, te rog frumos, putin respect deoarece omul ala are ceva ani in spate. Daca exista youtube atunci, aveau cu mult peste 1 miliard de vizionari melodiile de la Black Sabbath.
Bon Jovi, este intr-un fel, liderul unei generatii.Sa spui prostii cu "rockar stupid" (rocker > termenul corect).

"Jm3k3ri@" intensa exista doar in Romania.

Daca tie nu-ti place, nu asculta, cine crezi ca-l asculta pe el?!
Si de obicei, voi incepeti cu "rockari stupizi" si chestii din astea.
ETC

| TheDarkEmpire a răspuns:

@JustinBieberLOVE Te-ai trezit si tu? Muta-ti cuibul in America, ca acolo n-or sa te injure pe site-uri, ci o sa vina la tine acasa sa-ti umfle mula tongue laughing

| Paulla a răspuns:

Cautam in dex "prost" si gasesc la sinonime 'JustBeHappy' dau un search pe TPU si gasesc intrebarea ta care intrece orice limita a prostiei.
Children of bodom e una din cele mai bune trupe death metal.
Ozzy si Bon Jovy sunt legende. Intelegi? Le-gen-de. Poate daca iti silabisesc intelegi.
Crezi ca Justin Bieber are talent? Poate daca ai probleme cu auzul, dar nici asa. Ah, da. Cazul tau, Justin Bieber are talent daca esti de-a dreptul prost.
De fapt, nici nu stiu de ce ma chinui sa-ti explic. Oricum nu ai sa intelegi niciodata. Daca vrei sa traiesti fericita, poti ramane la Bieber al tau, dar pastrezati parerile stupide pentru mintea ta incuiata.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

rolling eyes de ai fi acum in fata mea ai ramane fara dinti in gura. Cum naiba iti permiti? Nu te-ai gandit cumva. cum poate cineva oare sal asculte pe constipatul ala pe care il ai tu la avatar? Hai ca ma enervez degeaba, un sfat prietenesc: SPANZURA- TE! :*

| LoL a răspuns:

Uite desi te apar...sa stii ca nu accept sa spui ca rockul este stupid stiu ca rockul nu e chiar grozav dar sa stii ca BonJovi Metallica si altele au facut muzica adevarata

| Bastet a răspuns:

Fă,mi se pare că dacă te-aş injura aş ajunge la nivelu tău.şi m-aş îneca în petrol.

| ascovit a răspuns:

Cum pot sa asculte? Cu grija si atentie. Tu nu cred ca ai gandit cand ai scris, ai vazut doua 3 secunde din melodii si acum vrei sa pari si tu mia "stechera" pe TPU ca stii sa jignesti aceste elgende. Imi pare rau ca iti spun asta, insa, esti foarte incuiata, sa stii si tu ca daca nu este acel pop stil justin bieber, care are si el melodii bunicele. Dar tu cien crezi fato ca sunt adevrate l; egende ale muzicii bune? Guta puta, plodul de plastic care sunt legende ale adevaratei muzici de...laughingtotusi sa nu jignim pe un site public. Gandeste inainte sa postezi o intrebare, cu asculta macar melodiile de la inceput pana la sfarsit, din nou imi cer suze dar tu nu stii fetito ce este muzica buna. Imi psare rau dar acesta este adevarul. Parca vad cine va avea fundita la aceasta intrebarelaughing
"ai dreptate, sunt niste nebuni..." bla bla bla, hai sa ii vad pe toti cum imi da stupid la acest raspuns, insa am spus cred tot ceea ce trebuia spus.

Acum sa iti raspund la intrebare, persoanele care stiu ce este muzica buna pot asculta cu usurinta melodii de bun gust.

| EVERYBODY a răspuns:

Bă, tu dai o nouă definiție cuvântului "prostie". Tocmai ai jignit trei legende ale muzicii din toate timpurile. Nu știu ce dracu' e cu voi, dacă sunteți în căutare de popularitate cu orice preț, sau chiar credeți în ceea ce tastați...
Dacă e a doua variantă, mi-e milă de tine...te-ai gândit măcar la mesajul transmis, la câtă muncă e nevoie să faci o melodie d-asta, și mai ales să o cânti live pentru milioane de oameni ( nu că șobolanul pe care-l idolatrizezi ar ajunge vreodata acolo)...
Nu te-ai gândit pentru că, tu ești o copilă de maxim 12 ani, în care hormoni nu se simt tocmai bine, o disperată după atenție care crede că orice "față drăguță" e o zeitate.

Go and kill yourself, în cazul tău, nu ar fi un păcat.

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

In primul rand multor oameni le plac acest gen de muzica(eu nu)dar in al doilea rand mai bine as asculta acest gen d muzica decat sa asc c ai u la avatarlaughingpe BIBERONrolling on the floor

| nikolikky a răspuns:

Deci pe tine si pe celelalte ca tine nu va inteleg ma,nu va inteleg.L-am jignit noi,cei care ascultam rap,rock,hip-hop(muzica de calitate in general) pe cei ca voi care asculta Bieber fara motiv. Daca da spuneti,daca nu inghititi si taceti! I-a zi, de cand e Bieber pe piata muzicala, de 1 an-2, de cand sunt toti cei pe care i-ai enumerat tu acolo ca"rockari posedati","mos nebun","roker stupid",iti zic eu, de ani buni, in care au facut istorie.

| Bojthe a răspuns:

Sicer ozzy osborne e o legenda bon hovi e istorie de exempu lumea ar zice cine asculta asa ceva? http://www.youtube.com/watch?v=bDseJGMPoJw( eu)

acum se asculta: http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w&feature=grec_index

http://www.youtube.com/watch?v=AUgsoVXxnlg atunci se asculta alceva

| chupachups1234 a răspuns:

In primul rand se scrie rocker. In al doilea rand, uita-te la avatarul tau.
Ce ai castigat cu intrebarea asta? Numai injuraturi.
P.S.: Nici mie nu imi plac primele 2, dar imi place Bon Jovi.

| IlincaD a răspuns:

WTF?!?!?!
Idioato. Hai sa lamurim lucruile.
Children of Bodom : Nu sunt rockeri posedati :*
Ozzy Osbourne : Are el peste 50 de ani dar nu e mos. Si da, este nebun. Dar nu e gay ca si "papusica ta Justina"
Bon Jovi : Nu este un rocker stupid care se crede smecher. Esti tu cacata la cur.
Ma uitam ba la intrebarile tale..., Daca nu vrei sa ne luam de tine si de Justina atunci nu te lua nici de noi, rockerii.
Fiecare asculta ce vrea.
Tu fetishcano du-te si fa-ti degetica gandindu-te la Justina.
Daca ai fii in fata mea ai manca numa rahat pe paine.
Astea-s legende ba gaina!

| andrei62 a răspuns:

Imi sugi **** cu tot neamu tau, fa proasto tu injuri muzica adevarata, du-te si spanzurate cu biberonul tau.

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Sunt de acord cu tine rockeri stupizi, enervanti...Sunt cu tine JUSTIN BIEBER va domina mereu da mai biberonul da mai vedem noi cand or muri toti astia de rock sa vezi cum o sa va placa si voua biberon dar va fi prea tarziu!love struck JustBeHappy!

| anonim_4396 a răspuns (pentru IngeruMeuCurcubeuTau):

Sper sa mori si tu si JustBeHappy in chinuri insuportabile.

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns (pentru IngeruMeuCurcubeuTau):

Imi aduc aminte cu URA de acest mesaj idiot pe care l-am putut posta...Nu stiam ce e muzica buna...Rock-ul clasic m-a luminat, aveam febra biber si nu stiam nimic de mine.

| alice_8629 a răspuns:

Du-te cu buda sa va sarutati in salcam

| Raton a răspuns:

Ba baiatule tu care asculti un pedofil si vad ca esti si cam travestit invata ce este muzica asculti un handicapat ca gaistin biberon

| Raton a răspuns:

Mah oaie ca altfel nu pot sa-ti spun, rock este muzica adevarate si altele de genu nu gay-ul cela de justin biberon, ei legende legende tu nici nu sti macar cine sunt ei. daca eu as fi spus asta ma spanzuram de balcon