| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot descarca muzicaa an calculator

5 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Descarca programul acesta si vei putea descarca muzica:
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm

| albastrel a răspuns:

Cu grgijawinking

| albastrel a răspuns:

Ale naibii taste....grija big grin

| florar a răspuns:

Iei cd si bagi in fanta de la unitate este un sertaras acolo unde intra perfect un cd; buuun... acu te uiti sa vezi ca pe monitor apare o ferestruica unde te intreaba niste chestii(cu ce vrei sa deschizi) si zice browse, dai cu clic pe browse si vezi niste raspunsuri si tu te duci cu clic unde apare cuvantul winamp. dar daca nu ai winamp instalat, nu merge. buun... acum te duci la TPU si intrebi cum se pune winampul. si toata lumea o sa spuna ca trebuie sa se ocupe un cunoscator
dar poate ca ai. tot trebuie sa te ajute cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu programul YouTube Downloader confused
xoxo
by zui