| xDixiiii a întrebat:

Hey, km` pot descarca muzicaa pe telefon? fundita`winking

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Foloseste Real Player si poti descarca orice video, si are converter pentru a transforma in formatul care doresti. are format si pentru telefon :
http://es.real.com/realplayer/

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Depinde ce telefon ai

| STARRINGDiva a răspuns:

Da poti descarca muzica pe telefon dar acum depinde ce tip de telon ai

| MyMy_3116 a răspuns:

Ai nevoie de cablu de date(usb) potrivit pentru telefonul tau sau daca ai net pe telefon intri si descarci de acolo direct pe telefon.

| loki123 a răspuns:

Odata cu telefonul mobil ar fi trebuit sa primesti si un cablu de date ( care conecteaza teleofnul cu calculatorul) si un CD.

Instaleaza programul de pe cd, conecteaza telefonul la calculator si apoi o sa fie simplu.

Succes!