| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cum pot s-o conving pe mama sa ma lase sa cant la chitara? Cand ii zic spune "Hai termino!" sau "Cand vei creste mai mare!". Dar am deja 12 ani. Colega mea, a inceput lectiile deja de la 5 ani. sad Eu vreau acum sa invat si nu ma lasa. Vreau sa ma lase sa-mi urmez visul. Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Pai roaga-te de ea si convinge-o sa te lase.eu m-am rugat de mami aproape un an sa ma lase sa imi cumpar pantaloni cu tur...dar dupa atatea rugaminte m-a lasat...incearca si tu, ar fi pacat sa nu te lase sa canti la chitara pentru ca este foarte frumos si nu canta oricine la chitarawinking