| schlau a întrebat:

Cum pot sa aplic google ca pagina de pornire? folosesc mozila

Răspuns Câştigător
| marina2998_3265 a răspuns:

Nu neaparat...thinking pai mai poti si sa cauti pe google: pagina start - Mozila Firefox si gata! happy de fapt daca nu sti ( eu iti spun orcumpt. orice eventualitate) dupa ce ai gasit-opornesti un link nu si-o pui pe unul dintre acele patrate asta doar in cazul in care nu vezi scris Download caci atunci nu mai trebuie sa pornesti link nou!winking mult noroc!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Tools/Internet Options/General si la Home page scrii http://www.google.ro si dai OK. Succes!

| lays a răspuns:

Tools-Options si scrii la Start Page: www.google.ro :)

| nyna a răspuns:

Intri in edit-preferences-home page

| คเค๓เк a răspuns:

Dai click pe "tools" dupa aia dai click pe "options..."dupa aia scrii la "home page: www.google.com
sper ca te-am ajutat...

| username_8290 a răspuns:

Deci vezi ca sus acolo deasupra da sagetile alea verzi sunt mai multe optiuni. dai la penultima. la mine se numeste,, unelte " ca il am in romana si ultima chestie de la unelte si scria acolo pagina de start si scrii tu www.google.ro :)

| Sophii a răspuns:

Dai acolo sus pe Tools-Options- si la home page scrii www.google.ro.

| LadyBya a răspuns:

Daca folosesti mozila, dai click dreapta pe ea, dar vezi, sa fie cea cu numnele de internet(mozila)nu cea cu numele de mozila firefox, ok? Dai pe optiuni firefox; unde scre pagina de start scrii www.google.ro GATA![Cand spun internen ma refal la mozila pe care scrie dedesubt internet]

| Cyclone a răspuns:

Unelte(sau tools daca e pe engleza)-Optiuni(Options)-General-si unde scrie pagina de start(homepage) scrii : http://www.google.ro sau http://www.google.ro/firefox