| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi ingros vocea (nu vreau sa imi ziceti ca se ingraose in timp) sunt baiat si vreau asta neaparat...winking

15 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

O metoda nesanatoasa, pe care nu am folosit'o, dar am auzit de ea este fumatul... Te ajuta sa iti ingrosi vocea...

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti ingrosa vocea trebuie sa folosesti anumite pastile/siropuri ce le gasesti la farmacie.

| FlorenceVi a răspuns:

3 pachete de tigari/zi, douaj de inghetate si o juma' de vodca dimineata + jumate seara. Succes.
Funda? smug

| anonim_4396 explică (pentru FlorenceVi):

Oo ma iei cu 3 pachete pe zi nu ti-se pare cam mult? Sau vrei cumva sa ma omori mai repede sa scapi...

| DuduRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut si eu as vrea sa imi ingros vocea dar cu tigarile chiar nu merge.

| FlorenceVi a răspuns (pentru anonim_4396):

Era oricum o gluma. big grin Desi stiu pe cineva care a reusit cu metoda asta big grin

| anonim_4396 explică (pentru FlorenceVi):

Aa ok laughing

| Chuchk a răspuns:

Salut.Exista anumite substante dar nu sunt tocmai bune pentru sanatatea ta.Intrebarea mea pentru ce sau cine doresti sa iti ingrosi vocea. Vrei sa iti impresionezi prieteni sau sa impresionezi o fata? Ai incercat sa ii impresionezi prin alte moduri.Multumesc anticipat astept un raspuns.

| anonim_4396 explică (pentru Chuchk):

Pai vreau eu pentru mine ca sunt baiat si am vocea subtire si nu imi place.Si vreau sa o imbunatatesc pentru a putea canta...

| Chuchk a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru a canta nu iti trebuie voce de tenor ci de dragoste pentru muzica munca si darul lui dumnezeu

| anonim_4396 explică (pentru Chuchk):

Ce substante chiar asa? laughing

| Chuchk a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numesc steroli si sunt un fel de "steroizi"care supradezvolta corzile vocale
si care desiguri sunt o bomba cu ceas pentru sanatatea ta

| dnk10 a răspuns:

Aveam un coleg pe clasa a 9-a si vorbea pitigaiat ca o fetita. Acum pe a 12-a cred ca are cea mai groasa voce dintre toti. Stiu ca nu asta doreai sa auzi, insa relax ca o sa scapi si de "problema" asta.

| anonim_4396 explică (pentru dnk10):

Vreau mult mai rapid Nu sa astept atata

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Merge si cu tigarile, si nu trebuie 3 pachete pe zi, unul este de ajuns, dar trebuie sa te tii ceva anii laughing