| lulucarmen a întrebat:

Cum pot sa-l contactez ( sa vorbesc cu el prin telefon, prin mesaje, facebook, id...) cu Billie Joe Armstrong... solistul trupei Green Day?
Va rooooooooooooog dati-mi raspunsul bun ( fundita )happy

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Raspunsul bun este ca nu poti sa iei legatura cu el! In cel mai fericit caz poti lua legatura cu impresarul lor pentru a stabilii detaliile unui concert in Romania. Pe facebook are fan page pe care si tu o poti face cu numele lui. Oamenii nu au timp sa stea la discutii pe facebook sau telefon cu persoane necunoscute! Au viata privata chiar daca au mii de fani. Ce ar insemna daca numarul lui de telefon ar fi public? ...cred ca iti dai si tu seama, ca tine sunt mii.

| thegatekeeper a răspuns:

Ar fi foarte tare ca asta sa fie posibil, insa cu siguranta ca el nu sta sa discute cu fiecare fan in parte (imagineaza-ti ce ar inseamna asta). Uite adresa oficiala de Twitter: https://twitter.com/#!/bjaofficial unde poti macar sa fii la curent cu anumite informatii, insa mai mult de atat nu prea se poate, din pacate. Si un forum: http://www.greendayromania.com/ :D.

| Nolkyz a răspuns:

Big fu.cking loo... oool.

| lukCaRmEnSyTaluk a răspuns:

Si cum iau eu legatura cu impresarul lui?laughing. ca sunt disperata sadcrying

| lukCaRmEnSyTaluk a răspuns:

Kate dar pe twitter pot sa trimit mesaje? si de unde daca da

| thegatekeeper a răspuns (pentru lukCaRmEnSyTaluk):

Ii poti lasa mesaje sau comentarii daca ai si tu cont pe Twitter. Pe prima pagina sunt postarile (tweet-urile), iar daca tii mouse-ul pe una dintre ele, fara sa dai click, apare un buton "Reply". Intri acolo si ii poti scrie sau lasa un comentariu in legatura cu postarea.