| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca la radio si tv nu se da niciodata Dubstep, Trap sau Electro?

Răspuns Câştigător
| Neberius13 a răspuns:

Nu-s suficiente oi care sa asculte asta. Lor le trebuie genul ala de chestii catchy care suna toate la fel, sa atraga cat de multi imbecili. Genul ala de melodie ce iti intra in cap fara sa vrei si dupa 3 auditii te-ai plictisit de ea pana peste cap, dar tot acolo ramane.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pentru ca acest gen e folosit doar in cluburi. Se mai da uneori in weekend pe la ore tarzii pe kiss fm trap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia nici nu e muzica, sunt doar sunete. Nu intereseaza pe nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca multa lume asculta acest gen de muzica, daca nu iti place tie asta nu inseamna ca nu intereseaza pe nimeni.

| TrialByFire a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot o prostie ramane.Nici nu o poti numi muzica.

| anonim_4396 explică (pentru TrialByFire):

Nu te-a intrebat nimeni nimic.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

nu l-a intrebat nimeni nimic, dar e un site public, intrebarile sunt publice, raspunsurile sunt publice si ele, deci poate comenta oriunde vrea

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Da, ma rog...nu am chef de cearta.