| BreakingBad2013 a întrebat:

Cum se numește melodia de la reclama Orange? Primul răspuns corect primește fundă.

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Http://www.muzichii.ro/muzichii/muzica-din-reclame
Ai aici reclamele cu Orange si alte reclame cu tot cu melodii.
Poate gasesti ceva...

| BreakingBad2013 explică (pentru SuneteDeChitara):

Am găsit-o! Brenda Lee - Rockin' around the Christmas tree. Am crezut că o cântă Eliza Doolittle sad La naiba, m-am prostit de la atâta salam. Mersi pentru site, chiar nu știam de el!

| SuneteDeChitara a răspuns (pentru BreakingBad2013):

Mersi de funda happy

7 răspunsuri:
| BreakingBad2013 explică (pentru SuneteDeChitara):

Asta e pe fundalul unei reclame Orange. Mă interesa cea de pe fundalul celeilalte. Sunt 2 toate, cele mai noi. Cea la care mă refer e cu multe baloane colorate și lume fericită happy

| LizGreen a răspuns:

Cumva asta? http://www.youtube.com/watch?v=5f8aSFHtTMM
N-ai spus care reclamă, măi...

| BreakingBad2013 explică (pentru LizGreen):

La naiba, n-o găsesc, este într-adevăr Eliza Doolittle, cum am putut să nu-mi dau seama nu știu. Dar melodia este alta, e ceva cu Crăciunul parcă, mă refeream la ultima reclamă Orange.

| LizGreen a răspuns (pentru BreakingBad2013):

Păi, despre ce era vorba în reclamă? Adică, ce făceau oamenii din ea sau ceva de genu?