| SerbanSerby a întrebat:

Cum se numesc melodiile de la "Romania Danseaza" alea skrillex? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| GiAnca a răspuns:

Eu cred ca te referi la acel promo cand se auzea o melodia asta pe fundal cand Jorge era in culise cu o tipa.
http://www.youtube.com/watch?v=BGpzGu9Yp6Y

7 răspunsuri:
| white93 a răspuns:

Cauta melodiile lui Skrillex pe Youtube:
www.youtube.com/SkrillexOfficial
Si cauta doar Skrillex si iti mai arata si alte melodii de-ale lui.

| GeorgeH17 a răspuns:

Dati-mi denumirile la melodiile de aici http://www.youtube.com/watch?v=Dv5m1luvHmw

| 1Inspiratia2a a răspuns:

Eu nu înțeleg faza cu "ROMÂNIA DANSEAZĂ" cei cu asta? E emisiune?
Dar
Pot să-ți spun o melodie, apoi încearcă să o cauți pe youtube, și dacă nu e asta, nu știu.
Skrillex- Bangarang ( cea mai populară )
Măcar te-am ajutat. Pusi, pa-pa

| SerbanSerby explică (pentru 1Inspiratia2a):

Da iti multumesc! Da este o emisiune pe Antena1!

| 1Inspiratia2a a răspuns (pentru SerbanSerby):

Fundița? puppy dog eyes

| AlexandraaaaPopescu31 a răspuns:

Tocmai azi incepe emisiunea!

| Cristina_Paula_1999 a răspuns:

Dati-mi muici de la skrillex!:*