| Gabitsa15 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la grila de toamna a postului Acasa Tv? Fundaaa happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkkkkkkkkkkkk! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu crezi ca era cazul sa fi TU mai explicit? laughing
Pune aici si link-ul cu grila de toamna a postului Acasa TV! Si daca este cazul si minutul la care incepe melodia la care te referi!
laughing Asta daca vrei raspunsul corect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa... m-am prins! :) Scuze! Nu stii ce e ala 'link', nu-i asa?
http://dexonline.ro/definitie/link/paradigma
Vezi, ti-am si explicat, si ti-am dat si exemplu de link! Asta de deasupra de culoare albastra este un link (catre dictionarul explicativ al limbii romane online)