| AleBoc a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama Telekom, cea cu batranica care este ajutata de niste baieti sa treaca strada?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Stiu doar ca e cantata de Smiley si a fost creata special pentru publicitate Telekom. Nu e inclusa intr-un album, si e doar un fragment audio publicitar, de promovare. Poate pe viitor va face cunoscuta intreaga piesa (daca ea exista) sau se va gandi sa creeze o compozitie intreaga, fiind multi amatori s-o audieze.

| Domy10 a răspuns:

E ziua in care nu scot masina din parcare

| MirunaEmily a răspuns:

Si eu vreau sa aflu laughing))))