| BoGgDaNeL a întrebat:

Cum se numeste melodia din ultima reclama heineken cea in care e vorba de o petrecere si este o melodie house frumoasa. Stie cineva?big grin

9 răspunsuri:
| candykat a răspuns:

Melodia se numeste Jan Pehchan Ho - Mohammed Rafi, Gumnaam Song

| candykat a răspuns:

Jan Pehchan Ho - Mohammed Rafi, Gumnaam Song

| crishy a răspuns:

The Asteroids Galaxy Tour - The Golden Age big grin

| BoGgDaNeL explică (pentru crishy):

Nu, nu asta ca o stiu.e o reclama care am vazut-o difuzata mai rar in paralel cu asta si cea care canta arabul ala sau ce e el.si e vorba de o petrecere si o melodie de club.nu stiu daca iti dai seama:-s

| Nela_Io_1987 a răspuns:

Audrey Napoleon - Mysunrise

| Andra1691 a răspuns:

Armin van burren-save my night