| beni1988 a întrebat:

Cum se numeste melodia unde zice ca refren swallow low low, this girls dont sallow low low. Sau ceva de genu. Am impresia ca zice si drake. Dar am cautat si nu stiu daca drake are o astfel de melodie. Stie cineva despre ce melodie vorbesc?

4 răspunsuri:
| justme9 a răspuns:

Chris Brown ft French Montana -swallow me down?

| Emima27 a răspuns:

Work-Rihanna? Idk

| beni1988 explică (pentru Emima27):

Noup. Melodia respectiva ii mai ritmatica si niste tipi (sau tip) canta mai mult. Asta a lu rihanna zici ca e lesinata la cum canta. Abia deschide gura.

| beni1988 explică:

Am gasit-o pana la urma cu shazamu la radio. Jason Derulo - 'Swalla' feat Nicki Minaj & Ty Dolla $ign