| Skyleer a întrebat:

Cum se numeste prima melodie din acest videoclip? Ignorati imaginile, funda.
http://www.youtube.com/watch?v=W0lsoXQbGWQ&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Skyleer explică (pentru DayByDay):

Pfff...iti multumesc mult de tot! love struck stiam eu ca e ceva korean blushing)

| DayByDay a răspuns (pentru Skyleer):

Nu ai pentru ce big grin ador formatia, pacat ca s-au despartit.

| Skyleer explică (pentru DayByDay):

Da, pacat. Aveau niste showuri...incendiare.laughing si nu numai.

| DayByDay a răspuns (pentru Skyleer):

Da ^^ care e favoritul tau?smug

| Skyleer explică (pentru DayByDay):

Yunho :X roscat era....mama mamalaughing big grin al tau?:* scuze de intarziere am avut problema cu netul blushing

| DayByDay a răspuns (pentru Skyleer):

JaeJoong ^^ dar si Max.