| dragonslep a întrebat:

Cum se numeste stilul de muzica ce cinta asta? http://www.google.ro/......http?/url

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Nimic.
Rime puse la intamplare, asa pot sa fac si eu.

Fac versuri cu rime
Niciodata nu o sa fac crime
Daca-mi dai o funda,
Vreau sa fie rotunda
Acum eu te las
Sa-ti zic alte versuri, eu zic pas!
yoyo.

Daca am facut versurile astea, nu inseamna ca fac rap sau hip-hop.

| dragonslep explică (pentru Trolli):

Pff da frate dar am crezut ca e un stil anume sau cv de genu oricum ai funda de la mine sickingenioase versuri

| Trolli a răspuns (pentru dragonslep):

Nu am vrut sa cer funda, pur si simplu asta mi-a venit in minte, am vrut sa-ti arat ca oricine poate sa faca niste versuri aruncate aiurea, fara logica.
Seara faina.

7 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Rapthinking

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Hip-hop

| MrAlex a răspuns:

Hip-Hop combinat cu rap

| DeKoniec a răspuns:

Hip-hop

| Ionutzu0077 a răspuns:

Are o tangeta spre rap dar cum spune trolii sunt doar niste versurii puse la intamplare...big grin