| DyannaDya a întrebat:

Cum stiu daca o piesa Mp3 este stereo sau mono? Daca este mono, cum o pot face sa fie stereo? Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Stereo sau mono sunt setări(să zic aşa) ce le faci la aparatul/dispozitivul ce redă melodia.Cum vrei să se audă, stereo sau mono.
Nu au legătură cu melodia.

| DyannaDya explică (pentru hummmer):

Si unde sunt acele setari? happy

| hummmer a răspuns (pentru DyannaDya):

Pai nu stiu la ce le asculti, pc, mp3-player,i-pod,telefon,etc...

| DyannaDya explică (pentru hummmer):

PC.

| hummmer a răspuns:

Şi pe pc, cu ce player le asculţi? Trebuie să aibă undeva o chestie-Settings sau setări.Intră acolo şi vezi ce apare.