| MadaRamona a întrebat:

Cursuri de chitara... undeva in Suceava? sad va rog mult ...in afara de palatul copiilor happy Mersi! Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| thePsychopath a răspuns:

Este un profesor care preda chitara la scoala gen. 9 din Obcini. Si eu fac cursuri acolo. Daca esti interesata, da`mi un mesaj. happy

| MadaRamona explică (pentru thePsychopath):

Si sunt mai multi copii la un loc ..sau? adica da is interesata ..chiar foarte big grinmai am cateva intrebari sa-ti pun happy

| thePsychopath a răspuns (pentru MadaRamona):

Pai trebuie sa fie maxim 4 in grupa. Si deocamdata in grupa mea sunt 3. sunt la incepatori.

| MadaRamona explică (pentru thePsychopath):

Si intre ce ore se desfasoara? in ce zile? cat costa? si pot sa particip chiar daca nu sunt de la scoala aia?

| thePsychopath a răspuns (pentru MadaRamona):

In fiecare Joi la ora 18:30. Adica maine. Si e 5 lei ora si poti participa chiar daca nu esti de la scoala aia.

| MadaRamona explică (pentru thePsychopath):

Mersii tare mult.mi-ai fost de mare ajutor, nu stiu daca o sa pot veni, dar iti dau funda pentru raspunsuri happy totusi altundeva nu mai stii ..intreb asa din curiozitate? :d