| ArianaDeea a întrebat:

Daca imi iau muzica direct pe telefon de pe youtube mp 3, sunt sanse sa iau virusi sau ceva?
Funda

3 răspunsuri:
| Teddyshor a răspuns:

Nu, si eu imi iau tot la fel si nu am nici o problema, am program antivirus foarte bun si imi arata daca e ceva, foloseste cu incredere

| ArianaDeea explică (pentru Teddyshor):

Da,pai eu nu am niciun program antivirus

| kRedhead a răspuns:

De ce nu iti descarci aplicatia mp3 plus? E mult mai buna, cauti orice melodie vrei orice gen si ti-o da, apoi ai doua butoane: play si download. Dai play ca sa vezi daca e melodia pe care o cauti, apoi download. E mult mai simplu si e fara virusi. big grin