| Jello a întrebat:

Daca Justin Bieber sar arunca intr-o fantana...Ar sari toate fanele sa il salveze?

19 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Da, la cat creier au lingatoarele ce il admira pe mopulet asta nu isi daus eama ca sa-r bloca:-?
Gradina e foarte mare si gardul a fost distrus de mult... din pacate
www.WarAndRiot.blogspot.com

| MalinaH a răspuns:

Cine-i Justin Bieber?

| thegreatgatsby a răspuns:

Eu sunt fana, dar n-as sari happy

| doroteea a răspuns:

Nu chiar, ca fanele nu il iubesc, doar le place cum canta si cum aratalaughing. De fapt, cine si-ar da viata pentru Justin Bieber? oh go on

| AikkoxD a răspuns:

Doamne ajuta! Eu una as sta pe marginea fantanii, cu o punga de popcorn si as striga: N-ai tupeu! devil
Iar disperatele alea, mai mult ca sigur ca s-ar arunca dupa el, dar nu sa-l salveze, ci sa-l atinga. laughing

| Cezar a răspuns:

Eu as fii primul, stand pe un scaun si popcorn, si as zice " NAI TUPEEU " laughing

| forever4you a răspuns:

Daca ar face-o sa ma astepte ca ma ofer eu sa-l arunc, si apoi pot sa sara ratatele alea dupa el, daca vor le arunc si pe elebig grin

| Rucky a răspuns:

Nu sunt fana jb deci n as sarii laughing

| Rucky a răspuns:

@Stefania... ai dreptate laughing))))

| NimeniCelebru a răspuns:

rolling on the floor
Cred...
Eu una decat sa-l vad cu alta mai bine il vad mortlaughing
Pupici dulci, dulci:*:*:*
Fundita?puppy dog eyes

| Stefania_8197 a răspuns:

Nu ar sari sa-l salveze, ci sa-l atinga.winking

| YTBDrawingBase a răspuns:

Totii disperatii!laughing infara de mine!

| yogeo12 a răspuns:

laughing asta ee buna doar alea disperate
da majoritatea ar sari
binenteles nebunele
laughingrolling on the floor

| Angelsergiuboy a răspuns:

A pune capacul sa nu cumva sa iasa

| ioana_7606 a răspuns:

rolling on the floor sa se aruncestraight face mancalar viermii de boratstraight face
eu sincer nu pot sa'l sufar e doar un plod handikapat fara creier.
Si muzicaa lui oh go on e varza

Da ar sari cate proaste nu sunt oh go on eu sincer daca as auzi, cred ca as sari in sus ca ar disparea un virus.

Pa!

| Tadotaki a răspuns:

Eu una nu m-as arunca pentru ala no talking`.

| anonim555344 a răspuns:

Daca sar arunca nicolaie guta eu as sari dupa el

| alexmatei a răspuns:

Da! nu-l suport! l-as omori daca l-as vedea!

| Dulceatta a răspuns:

Buna
Sa stii ca daca el s-ar arunca intr-o fantana majoritatea ar sarii laughing rolling on the floor