Cu ce altceva ai arunca in Justin Bieber?

89 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Jenantă întrebare, mai ales pentru administratorii site-ului, în regulamentul căruia atacurile la persoană (chiar dacă acea persoană nu se află de faţă) sunt interzise.

Sunteţi siguri că este nivelul de discuţii, pe care doriţi să-l încurajaţi?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

rolling on the floor
Am constantat ca daca esti prea destept, incepi sa devii periculos!
Buna contantarea ta, ma gandesc ca regulile se aplica la toate categoriile.

| Mieeez666 a răspuns (pentru NOname):

Adminii site-ului, deștepți ca-n totdeauna.

| Musique a răspuns:

Stafide cu picioare care să-i intre în nas.

| NOBODY a răspuns:

Cu Rebecca Black.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu este pe placul meu, dar asta nu inseamna ca trebuie sa arunc cu ceva in el...
O zi bunahappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Cu floricelelaughing(popcorn)laughing

| Pricked a răspuns:

So mean, sooo mean :^(
Unii asculta Jb.
NU EU
Unii il adora.
NU EU K?

| Fatamuntilor a răspuns:

Saraculrolling on the floor
Cu frisca.
Da' cine-i alalaughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Bravos natiune, halal sa-ti fie! Vorba lui Caragiale!
Oare asa trebuia sa iasa aceasta postare? Sa instinge la violenta?
Chiar daca Justin Bieber e idolulul adolescentilor, nu toata lumea a inteles glumita!
Rusinica!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu e rau sa gandesti ceva, rau e sa faci, gen ce face idiotul ala. majoritatea nu ar arunca nici cu oua in el, pentru ca sunt crescuti mai bine ca ala, deci, va cam inselati.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt si alte metode (inclusiv juridice) de,, indrepta''' un rau pe care tipul l-a facut...
Cu asfel de actiuni tipului i se face si mai multe pubicitate, iar un ignore din partea fanilor ar mai eficient.

| Doub a răspuns:

Cine-i Justin Bieber?

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru Doub):

Nici nu trebuie să știi, eu aș arunca cu o drujbă.

| Doub a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Macabru.straight face

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru Doub):

Și cu topoare, aș lua un AK47 și aș consuma 15 clip-uri în el, 3 C4(e criză) și aș mai consuma un LMG de 5 clip-uri a câte 200 de gloanțe să trag în ce a mai rămas. După iau 2 topoare de război și tai bucățile rămase în bucăți și mai mici, ca să nu mai rămână nimic din el.

| William a răspuns:

Cu indiferenta.

| AirănMeidăn a răspuns:

Cu pisici nervoase

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cu vomă!

| vali1985 a răspuns:

Cu cafea happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Cu gheata lui Arda Turan. laughing))

| RaduTN a răspuns:

Multi frustrati la intrebarea asta laughing
De ce ai arunca intr-un om cu oua? A da, ca are peste 1.000.000 de fani si tu nu ai nici unul. Ajunge-ti voi ma frustratilor ca el apoi sa zice-ti ca-i gay si ca nu mai stiu ce. Nici mie nu-mi place cum canta, asta nu inseamna ca trebuie sa-l jignesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

" asta nu inseamna ca trebuie sa-l jignesc" e jignit pentru modul lui de a fi de a se comporta, nu cred ca zice cineva pe aici de cum canta sau ca e gay.

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca zice nimeni PE AICI ca-i gay, dar in alta parte? Nici eu nu-l suport dar nu trebuie sa fac nu stiu ce criza cum fac baieteii pe aici. "Cu frigiderul", "Cu rosii". Patetic.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cu multe si diverse!

| Eduard619 a răspuns:

Pisicile e semafor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aș arunca pe Zedd într-o luptă cu el, iar cum Zedd e din mama Rusie vă imaginați voi finalul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o unghiera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cutite, gloante, grenade, camioane si alte lucruri fatale. Nu se pune crima daca il omor nu?

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru anonim_4396):

Polițiștii nu vor considera asta o crimă.Cu niște topoare n-ai arunca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut Roast of Celebrity.Mi-a placut The Roast of Donald Trump.
https://www.youtube.com/watch?v=GOlTM297CFE please, enjoy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimic. nu se merita sa strici acel ceva, aruncandu-l in el

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă arunci cu topoare, alea nu se strică, eventual se murdăresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori,da sa fie in ghiveci bine inteles

Răspuns utilizator avertizat
| SabinaQueen a răspuns:

Cu rosii!

| Kyılε a răspuns:

Cu pisica ca tot imi zgarie perdelele.

| OnlineZ a răspuns:

Cu nimic si el este om ..Si fiecare face ce vrea cu viata lor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlineZ):

Aha laughing. si daca este om ii da dreptul sa se poarta ca un ratat doar ca sa faca ce vrea cu viata lui? ce post

| OnlineZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da fiecare om are dreptul sa faca ce vrea.Nu cred ca exista o regula ca toti sa fim ok.Exbig grinaca sor-mea nu suporta cocalarii si pitipoancele dar pe mine ma fascineaza (sa zicem doar ) eu trebuie sa fiu la fel ca sor-mea? Poate lui nu i se pare ca este un ratat si chiar ii place sa traiasca asa cum traieste.Fiecare om are dreptul sa isi aleaga drumul in viata.Nu toti avem aceeasi gandire. Daca el este intr-un fel in care ne displace asta nu inseamna ca avem dreptul sa aruncam cu pietre in el si sa il judecam. Toti avem defecte.Si sa stii intr-o gradina cu flori mai creste si iarba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlineZ):

Eh, daca el are dreptul sa se comporte cum vrea, si noi avem dreptul "sa aruncam cu pietre in el ".

| OnlineZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa par o sfanta, Si eu jignesc barfesc, gresesc, dar parca de multe ori stiu sa ma controlez si stii de ce? Pentru ca imi dau seama ca eu nu sunt Dumnezeu si nu am nici un drept!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlineZ):

"dand" la o parte treaba cu dzeu, ai dreptate, dar nezicand nimic el crede ca face bine si restul. trebuie sa stie ca greseste

| OnlineZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot lui ii este rau nu noua laughing Noi nu trebuie neaparat sa-l suportam dar el e obligat sa se suporte,

| Macryna a răspuns:

Ce fata de pampalau are

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Aș arunca cu ce pot, inclusiv cu topoare și drujbe.

| CălinPL a răspuns:

Tarnacop sau topor depinde cat de departe