| SynZeSaseTri666 a întrebat:

Dati-mi si mie niste melodii rock sau metal mai linistite ca nu mai pot auzi bine de la death si black metalstraight face

15 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca nu o stii, asculta asta, pretenas :
http://www.youtube.com/watch?v=quH_vUCdy2o
Daca iti place, iti mai recomand, sunt melodii mult mai complexe ca asta de la Tobias Sammet.

| Wøodenpints a răspuns:

Sfat: ia-ţi o pereche de căşti de calitate şi ascultă la un volum rezonabil.

| Delicacy a răspuns:

Un ascultător de death şi black metal ar trebui să ştie melodii metal "mai lente". Se pare că tu eşti genul ăla de rocker...oh go on

| SynZeSaseTri666 explică (pentru Delicacy):

Stiude summoning haggard marilyn manson si epica, pe ei ii ascult cel mai des cand ma satur de death.

| dracu14 a răspuns:

Un cantecel de dans,cu balans?
asculta therion, black sabbath, megadeth, limp bizkit, kid rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ce dacă? Contează să asculţi din plăcere chiar dacă nu îţi mai merg bine urechile! laughing

| MaskOfSanity a răspuns:

Ştii cum a sunat asta? "Daţi-mi bă fraierilor ascultători de chestii lente nişte melodii liniştite, că eu am ascultat numai metal mişto de duri până acum."
Şi de ce nu mai auzi bine? Ai urechile de sticlă şi nu mai rezistă la growling?

| SynZeSaseTri666 explică (pentru MaskOfSanity):

Exact, chiar asta am zis cum de ti-ai dat seama?

Răspuns utilizator avertizat