| DeathTheKid a întrebat:

Dau funda si vot si ce mai vreti voi daca imi spuneti ce melodii va canta Bon Jovi la Bucuresti sau cel putin ce melodii canta in turneul Open Air.

Răspuns Câştigător
| BastardOfBodom a răspuns:

Pai. lista de melodii se schimba la fiecare concert dar nu see schimba tottal, iar de obicei se canta cele mai cunoscute piese.
De exemplu, in Zagreb ( concertu' a fost la incuputu lu' iunie ) au cantat : It's my life, You give love a bad name, Always, Lost Highway, Livin' on a prayer, bed of roses, i'll be there, wanted dead or alive, runaway. etc. Sunt aproape toatewinking, spe ca te-am ajutat.
Si eu merg la concert. debea astept big grin

1 răspuns:
| Mally98 a răspuns:

Toate melodiile le canta la concert.