| FoxXxy_1641 a întrebat:

De cateva zile nu mai pot de somn imi vine sa dorm mereu, si ma doare capul iar de ieri am stari de voma si nu pot manca nimic ce pot sa am?

5 răspunsuri:
| Name_3685 a răspuns:

Cati ani ai?

| Zenithf a răspuns:

Se poate sa ai gripa, da' aceste simptome pot fi si de la alte afectiuni: indigestie, toxiinfectie alimentara, hepatita, atac cerebral...
Mai bine vb cu medicul de familie.

| sw33taly a răspuns:

Nu sunt doctor si chiar nu stiu ce poti avea... dar mai bine te-ai duce sa te consulti la un medic de familiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit la varianta ca ai putea fi insarcinata?thinking[imi dau si eu cu opiniasad]

| FoxXxy_1641 explică:

Anonim am 15 ...ani
si am fost la doctor si mi-a zis ca este de la oboseala:X